Ostateczne opinie o giełdzie Bit-Bay?

BitBay Opinia

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

Nowy serwis BitBay.net 3.0

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie.

BitBay rejestracja:

Zaczynamy od stworzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay pozostała wielce sprowadzona. Na ten czas starczy kopsnąć adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc wypróbowane. weryfikacja jest obligatoryjna po przewinieniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto”.

Dźwigamy się do formularza widocznego na położonym poniżej obrazku.

Wycena polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może stać się nim argument podmiotowy, prawo jazdy ewentualnie paszport. Swoją drogą wskazane jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przesłanie skanu jakiegokolwiek rachunku za dając za przykład. prąd/telefon, na którym widnieje podany poprzez nas adres zamieszkania.

Konto firmowe w BitBay

:

Bit Bay daje możliwość również założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały przygotowane z mniemają o użytkownikach, którzy prowadzą osobistą aktywność oszczędną i chcieliby być w mocy tradowania i obracania środkami służbowymi. Wszystkie faktury będą dopiero wystawiane automatycznie na dane towarzystwa.

Wpłaty na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości błyskawicznej płatności, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego oraz właściwego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu ostatecznym klikamy na pozycję “Giełda”.

U góry ekranu występuje rozwijane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin oraz Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. Prócz tego, platforma Bitbay oferuje także opcję wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przejrzeć trzy ostateczne zestawienia, na które zwracać będziemy kuriozalną uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie w chwili obecnej wystawione oferty eksploatatorów serwisu, w których to wyrażają oni swoją ideologię do zakupu określonej ilości Btc za oferowaną przez siebie opłatę.

Propozycje wyprzedaży (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy zakomunikują tutaj, że posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pragną przekazać, pod warunkiem aczkolwiek pozyskania za nie zadeklarowanej poprzez siebie zapłaty.

Minione transakcje – rejestr najczerstwiejszych transakcji ziszczonych pomiędzy eksploatatorami serwisu (w prawym górnym rogu)

Propozycje skupu pogrupowane są wedle kursu dla transakcji od największej do najniższej, z drugiej strony oferty dystrybucji, według tej samej procedury, wprawdzie poczynając od wartości najmniejszej.

Jak zakupić bitcoin?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji “handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw “handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie “Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku “Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek “Typ operacji” “Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób zrobić wypłatę z giełdy Bit-Bay

Klikając na propozycję napływa znak “x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy “Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie “Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Ogólne opinie o giełdzie BitBay.net?

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem “Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: opinie bit bay

+ posts

Paulina Gajewicz to utalentowana redaktorka internetowa, która posiada niezwykłe umiejętności pisarskie oraz pasję do tworzenia wartościowych treści dla swoich czytelników. Zdobyła bogate doświadczenie dzięki pracy w różnych firmach i agencjach marketingowych, co pozwoliło jej zdobyć wiedzę z zakresu copywritingu, SEO oraz marketingu internetowego.

Jej blog internetowy to prawdziwy skarbnica wiedzy na temat biznesu, marketingu oraz lifestyle'u. Paulina specjalizuje się w tworzeniu treści skierowanych do kobiet, które poszukują inspiracji, porad oraz motywacji do rozwoju swoich karier i życia osobistego.

Jej artykuły cechuje profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz oryginalne podejście do tematu. Paulina nie boi się podejmować trudnych tematów i stara się dotrzeć do sedna każdej sprawy, aby czytelnicy otrzymali rzetelną informację i wartościową wiedzę.

Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz umiejętnościom Paulina zyskała rzeszę wiernych czytelników, którzy doceniają jej pracę i podejście do tematu. Jej blog to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły, ale również platforma wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Paulina Gajewicz

Paulina Gajewicz to utalentowana redaktorka internetowa, która posiada niezwykłe umiejętności pisarskie oraz pasję do tworzenia wartościowych treści dla swoich czytelników. Zdobyła bogate doświadczenie dzięki pracy w różnych firmach i agencjach marketingowych, co pozwoliło jej zdobyć wiedzę z zakresu copywritingu, SEO oraz marketingu internetowego. Jej blog internetowy to prawdziwy skarbnica wiedzy na temat biznesu, marketingu oraz lifestyle'u. Paulina specjalizuje się w tworzeniu treści skierowanych do kobiet, które poszukują inspiracji, porad oraz motywacji do rozwoju swoich karier i życia osobistego. Jej artykuły cechuje profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz oryginalne podejście do tematu. Paulina nie boi się podejmować trudnych tematów i stara się dotrzeć do sedna każdej sprawy, aby czytelnicy otrzymali rzetelną informację i wartościową wiedzę. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz umiejętnościom Paulina zyskała rzeszę wiernych czytelników, którzy doceniają jej pracę i podejście do tematu. Jej blog to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły, ale również platforma wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.