Makijaż permanentny w mieście Szczecin

GOTOWA DO CUDOWNYCH BRWI – OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Nas najpewniej słyszało już o korygowaniu brwi za pomocą microbladingu. Ale chyba jeszcze nigdzie nie widywałam się z reportaż z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w realu, to zapraszam do mojego relacji.

Microbladingu nie tatuuje się maszynką do standardowego tatuażu tylko właściwym piórem na które składa się tzw. pen oraz mikroostrze – zbudowane z ogromu igiełek układanych w jednej linii, te łudząco przypominają mały skalpel. Dlatego również jest to mega dokładna praca, wymagająca dokładnej ręki, ponieważ prawie każdy maciupeńki włosek jest tatuowany ręcznie i powinien być dobrze wykonany.

Następnie po wykonaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo są smarowane na parę minut kolorem, aby się jeszcze bardziej przyciemniły.
Makijaże permanentne Brwi to sposób na utrwalenie make up’u przez długi okres, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu. Mając ochotę być w każdej sytuacji wyjątkowa, nawet na basenie, siłowni jak i na baletach, a makijaż ma być niezmywalny to koniecznie zastanów się nad microblading.

Czy Makijaż permanentny sprawia ból

Nie będę kłamała – nie jest całkowicie niebolesny. Pomimo stosuję się właściwej maści i znieczulenia na bazie lidokainy.
Osobiście miałam lekki ból odczuwalny z specyficznym odczuciem drażniącej skóry. pomimo to uzyskany efekt po zrobieniu makijażu permanentnego spokojnie rekompensuje mi ten lekki dyskomfort więc gdybym musiała iść na zabieg ponownie to raczej nie wahałabym się ani chwili.

Ile kosztuje microblading w Szczecinie?

Microblading kosztuje od 400 pln do 1300 zł w zależności od studia i artystki , która zrobi makijaż. W cenę wliczony jest zabieg uzupełniający, który wykonujemy zazwyczaj po 40 dniach, kiedy Twoje brwi się odnowią. Wtedy możemy minimalnie poprawić ich wygląd, dorysować włoski w miejscach, gdzie jest ich za mało a także dopigmentować. Efekty zabiegu microblading trzyma się od pół roku do dwóch lat.

Odwiedź w najlepszym studiu makijażu permanentnego w mieście Szczecin lub na stronie Permanent24.com.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.